اولین وبگاه تخصصی جن , علوم غريبه , متافیزیک , ادعیه , سنگ ها

دريا با همه زيبايي هايش براي جنوبي ها پر از رمز و راز است. "اهل هوا" مردان و زناني از همين رازهاي درياي جنوب هستند كه بخشي از مردم شناسي اين ناحيه از ايران را شكل مي دهند. داستان زندگي آن ها داستان شگفت انگيزي است و گفته مي شود آن ها به باد دريا كه به آن "باد جن" يا "هوا" مي گويند گرفتار شدند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه ۱۳۸۹/۰۷/۱۶ساعت 1:16  توسط  محمد  | ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه ۱۳۸۹/۰۷/۱۶ساعت 1:12  توسط  محمد  | ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه ۱۳۸۹/۰۳/۱۷ساعت 22:32  توسط  محمد  | 

جنزدگی
 

جنزده به کسی که توسط جن مورد اذیت قرار گیرد گفته میشود.

جنزدگی فقط منحصر به انسان نیست بلکه گاهی حیوانات نیز مورد اذیت و آزار و تهاجم جن قرار میگیرند.

آقای علی باقری در کتاب خود آورده است:

جنیان میتوانند  روح حیوان را کمی دورتر از بدن برده و نگهدارند اما قادر به قطع رابطه روح با جسم حیوان نیستند. در این حال میتوانند نقش روح را در حیوان بازی کنند و اورا وادار به انجام برخی کارها نمایند  اما این کار را به صورت مقطعی و موقت انجام میدهند و نمیتوانند به طور دائم در بدن حیوان بمانند.

در برخی موارد وارد بدن انسانها میشوند انسانهایی که دچار مشکل روحی و اخلاقی یا افسردگی هستند ، جنها وارد بدنشان شده ، آنان را وادار به انجام کارهای غیر عادی میکنند این کار را تا رسیدن فرد به مرز جنون و دیوانگی کامل انجام میدهند و پس از آن او را رها میکنند .

گاهی نیز چند نفر از جنیان به خفه کردن انسان میپردازند.

در کتاب داستانهای شگفت درباره جن ، آمده:

جنزدگی نوعی بیماری روانی و جنون که در اثر مس شیطان اتفاق میافتد. علامه طباطبایی در تفسیر المیران آورده : هر چند همه دیوانگان بر اثر مس شیطان دیوانه نشده اند اما بعضی از جنون ها در اثر مس شیطان رخ میدهد.

در بحارلانوار جلد14ص635 علامه مجلسی آورده:

جنها دارای حرکات سریعی هستند و حتی در مجاری خون بنی آدم نیز میتوانند حرکت کنند.

در کتاب علل گرایش به مادیگری استاد مطهری آمده:

امروزه حتی در میان تحصیلکرده های اروپایی ، افراد و طبقاتی وجود دارند که علت یک حادثه مثلا بیماری را موجودات نامرئی از قبیل دیو و جن میدانند.آقای ستار پور ابراهیم در کتاب خود آورده:
اقوال در این مساله مختلف است:
1. عده ای به کلی منکر این مساله بوده و تاثیر اجنه و شیاطین را در جنون انسانها نفی می کنند و عقیده دارند که استناد جنون یه شیطان و اجنه ممکن نیستو خدای متعال عادل تر از آن است که شیطان را بر عقل بنده اش مسلط کند و حداقل کاری که جن و شیطان می توانند درباره انسان بکنند: وسوسه گری است. این افراد صرع و جنون را از امراض عصبی می دانند.
2. برخی معتقدند که صرع انسان به وسیله شیطان و اجنه بر وجه تشبیه است نه حقیقی زیرا شیطان حقیقتا نمی تواند انسانی را مصروع کند و لکن امور وهمی و تخیلی را در فرد ایجاد و او را وسوسه می کند تا این که صرع واقع می شود.
3. عده ای معتقدند که ممکن است صرع از فعل شیطان باشد ولکن نسبت به بعضی از مردم نه همه و لذا ظاهر قرآن به آن گواهی می دهد و منع عقلی هم وجود ندارد و خداوند هم شیطان را از این کار منع نکرده و آن را امتحان برای برخی و عقوبت برای برخی دیگر قرار داده است
4. برخی دیگر مساله جنون را تا اندازه ای مرتبط با جن و شیاطین می دانند که بر اثر تماس و تصرف آنان به افراد به وجود می آیدو معتقدند که اجنه و شیاطین به واسطه داشتن نفوس شریر و امواج مضر می توانند ایجاد جنون و اختلالات فکری و عقلی در انسانها نمایند .
زارگیریه، طایفه ای از شیعه می باشند که در بندر عباس و اطراف آن سکنی دارندو در اصل آفریقایی و از سواحل آنجا آمده اند و هنوز عده ای از آنان به زبان«سواحلی» صحبت می کنند و کارهای ایشان مانند نوعی جادوگری است و شیخ خود را باب می خوانند.

 وی با چند تن از کسان خود ارواح خبیثه را از تن شخص مجنون با زار گرفتن خارج می کند. زارگیران جمع می شوند و با نواختن دهلی بنام لایبا و زدن خیزران بر بدن شخص جن زده، شیطان، جن یا روح خبیث را از تن او بیرون می آورند.

 در هنگام ادای این مراسم، شخص بابا از خود بی خود می شود و در ضمن این کارها گیاهان خاصی را در کنار شخص جن زده دود می کنند تا بوی آن به مشام وی برسد.ممکن است کسی که زار در تن او جای گرفته توسط آن روح به وی وحی شود و به غیبگویی بپردازد. گاهی زنی جادوگر متصدی بیرون آوردن زار از تن بیمار می شود .

 از دیرباز بیماران روحی و روانی خاصی را به جن ارتباط می دادند و اعتقاد بر آن بود که بیمار، جن زده شده است. بیشتر این بیماران حرکات غیر ارادی با لرزش و تشنج های شدید و با کف کردن دهان مشخص می شدند و معالجان آنان معمولاً مردان روحانی بودند که با روش هایی از جمله تماس فلزات با بدن بیمار و خواندن آیاتی و نیز انجام حرکات خاصس جن را از بیمار دور می کردند. جالب اینجاست که اکثر بیماران با انجام همین اعمال سلامت و بهبودی بدست می آوردند. (دنیای مرموز جن)

 

نظر سایت جن

در بسیاری از کتب مطالب شبیه مضامینی که عرض شد آمده که دلالت بر صحت جنزدگی دارد.

یکی از مشکلات بسیار سخت که نام مریضی به خود گرفته مسئله جنزدگی است.  در حال حاضر علم روز از درمان آن عاجر است و از روحانیون (روحیون) برای درمان جنزدگی کمک گرفته میشود .

عده ای از روحیون و علماء مریضی صرع را حاصل مس اجنه یا جن زدگی میدانند .

واقعیت جنزدگی یعنی حضور جن (اجنه ای که لاابالی ودر قید دین و مذهب نیستند) در جسم انسان یا به عبارت دیگر وارد شدن جن در کالبد انسان میباشد.

این مسئله در انسانهایی که صاحب قدرت روحی قوی نیستند یا کسانی که به تسخیر جن و ارتباط با آنها میپردازند بسیار  اتفاق میافتد .

جن با توجه به نقطه ضعف انسان ، بر قوه عاقله او( که ضعیف شده) چیره میشود و اورا در حالتی بین خواب و بیداری نگه میدارد در این حالت اختیار جسم او را بدست میگیرد و تلاش انسان نیمه خواب برای به دست آوردن حالت طبیعی خود بیهوده است .

صدای انسان جنزده غیر طبیعی و با فشار ، حرکاتی بسیار قدرتمند که گاهی سه تا 10 نفر را از پا در میآورد (و این به خاطر قدرت جن میباشد) حالات غیر ارادی ، از دست دادن کنترل چشمها ( سیاهی چشم به بالا میرود ، گاهی سرخ رنگ میشود یا حرکت مردمک آن سریع میشود ) فحاشی و زدن حرفهای رکیک البته غالبا به مقدسات توهین نمیکند ، از  آثار اسنان جنزده است .

بعضی اشخاص که در مقابل جن مقاومت بیشتری میکنند ،اعضایشان منقبض شده و در یک حالت باقی میمانند و باعث عدم تحرک آنها میشود گاهی از دهان آنها کف بصورت بسیار کم و مدام به بیرون میریزد.

این حالات ادامه دارد تا آن زمان که افراد قادر بر کنترل اجنه :  از علماء ادیان الهی و اساتید علوم غریبه  یا اهل ریاضت ، بر بالین شخص آمده و با روشهای خود اعم از رقعه نویسی ، خواندن کتب مقدس ، احضار جن آذار دهنده ، اجبار جن به ادای شهادتین و یا..... اورا از جسم شخص دور کند.

ما در قسمت کلیپهای تصویری  کلیپی از یک خانم که دچار جن زدگی شده را آورده ایم. (مراجعه شود به صفحه خانه کلیپهای تصویری)

جنها کمتر به کالبد افراد نابالغ ورود میکنند . گاهی اوقات علت این حملات عدم رعایت بعضی مسائل میباشد مثل تنها گذاشتن شخصی که میترسد ، شب در باغ یا مزارع.

ترس انسان تنها باعث جلب توجه و طمع اجنه لاابالی میشود و این مسئله در انسانها نیز جاری است :بارها و بارها اشخاص بی بند و بار  و بی شخصیت را دیده ایم که فرد ناتوان را مورد اذیت و آزار  جسمی و روحی قرار میدهند و از این مسئله لذت میبرند حال جنیان که دارای سطح تفکر بسیار پاینتر هستند .

ما مواردی را برای قوت و قدرت روح و پیشگیری از این مسائل در توصیه ها آورده ایم که بسیار مفید فایده خواهد بود .

البته در این قسمت به موردی که توصیه شده و برای شخص جن زده بسیار مفید است اشاره میکنیم: میرزا محمد باقر اصفهانی الخوانساری در مصاحب خود با یکی ار اجانین در سوال خود درباره خوراک آنان آورده :
جن گفت: هرگاه شخص وجیه و صبیحی از بنی آدم را ببینم او را به سینه های خود می چسبانیم و او را می بوئیم و از بوی او قوت و قدرت می گیریم چنانچه آدمیان از خوردن غذاها قوت می گیرند.
پس هرگاه از آدمیان را دیدید در دماغ و عقل او اختلالی وارد شد و وحشتی در سینه و سر او داخل گردیده بدانید که از تأثیر بوی ما و بسینه چسباندن ما است .

و علاجش آن است که مقداری از آب سداب خالص را و اگر به سرکه مخلوط باشد بهتر است در یکی از سوراخهای بینی او بچکانید زیرا با این کار آن جنی که به او آزار رسانیده هلاک می شود و صاحب آن بیماری به خواست خداوند شفا می یابد.


برگرفته از سايت جن www.jen.ir
+ نوشته شده در  دوشنبه ۱۳۸۹/۰۲/۲۷ساعت 13:48  توسط  محمد  |